Kam v okolí - Farma Ovčí terasy

Vyberte jazyk:

   
Kontaktujte nás
Registrace

Kam v okolí

Blízké okolí je rájem pro pěší i cykloturisty, sportovce i milovníky čisté přírody.

Kousek od farmy leží tři přírodní rezervace: Nosperk, Velký Kuntínov a Hrádek, kde můžete najít množství ohrožených druhů. Úchvatný pohled, který se Vám naskytne zjara na koberce kvetoucích žlutých hlaváčů (Adonis vernalis) je možný právě jen v našem okolí.

Milovníky koní dozajista potěší návštěva blízkého Black Rose ranche.

V sousedství ranche je sportovní areál TJ Sokol Němčičky, v letní sezóně provozuje koupaliště, tenisový kurt či fotbalové hřiště. V zimě si můžete zalyžovat na nejníže položené sjezdovce ve středu Evropy s umělým zasněžováním i večerním osvětlením. TJ provozuje i půjčovnu lyžařských potřeb.

V Němčičkách dále najdete minigolf, paintball nebo množství vinných sklepů a vinařství. Obec žije bohatým kulturním a společenským životem, v průběhu celého roku zde probíhá řada zajímavých akcí.

Ve vzdálenějším okolí potom doporučujeme návštěvu Lednicko-Valtického areálu (cca 20 km), patřící ke světovému kulturnímu dědictví na seznamu UNESCO. Atraktivní je i návštěva Mikulova a Svatého Kopečku (30 km) nebo oblasti Pálavy, přilehlých obcí a Dívčích hradů – pohled z nich na širé okolí je nezapomenutelný.

Motto

Nespočítané můžeš spočítat

Nevyřčené můžeš vyslovit

Neochutnané musíš ochutnat

Kontakt:
Denisa Šopíková:
E-mail: denisa@beee.cz
Tel: +420 778 099 922