Vyberte jazyk:

   

+420 603 197 031
+420 737 214 868

Kontaktujte nás

Ubytování v malebné přírodě.

Zažijte relaxaci u sklenky vína při svíčkách.

Oslavy a svatby na přání.

Zajistíme vše od ubytování až po výzdobu.

Rodinná farma s domácí kuchyní.

Nabízíme vždy jen čerstvé a lokální suroviny.

Ubytování v malebné přírodě.

Zažijte relaxaci u sklenky vína při svíčkách.

Registrace

Svatby

Originalita farmářského klidného prostředí uprostřed přírody vybízí k uspořádání svatební hostiny. Však také během prvních dvou let našeho fungování využilo našich služeb hned celá řada novomanželských párů. Nabízíme tradiční i originální menu, rautové stoly, které doplňujeme průběžně a tím zajišťujeme čerstvost potravin a minimum zbytků.  Samozřejmě do menu začleňujeme i velké množství vlastních produktů.

Rádi Vám poradíme s organizací, rozpočtem, pomůžeme s dekoracemi, zajistíme květinovou výzdobu, dorty, cukroví či třeba ohňostroj, svatební projížďku kočárem nebo cimbálku. Nabízíme i noční rozvoz svatebčanů po okolí vlastním mikrobusem. Pro zábavu svatebních hostů můžeme předvést třeba výrobu sýrů.

Další výhodou je možnost ubytování svatebních hostů přímo v objektu a samozřejmě nikým nerušená oslava třeba až do rána. Při svatbách objekt uzavíráme pro veřejnost.

Pro rezervaci termínů a přesné domluvení podmínek volejte naše telefonní čísla. Veškeré rezervace stvrzujeme zálohou 3000 Kč, jejíž úhradou se stává termín závazný pro obě strany.

Prohlédněte si naše Stornopodmínky.

Motto

Nespočítané můžeš spočítat

Nevyřčené můžeš vyslovit

Neochutnané musíš ochutnat

 

Kontakt:
Farma: info@beee.cz
Petr Horáček: petr@beee.cz
Slávka Horáčková: slavka@beee.cz